• Standaard

Neem contact met ons op

My35' Sittard-Geleen

Rijksweg Zuid 206
6134 AG Sittard ( bij Carperion )

Tel: 046-4586280
Mob: 06-18244695
E-mail: sittard@my35.nl 
                  

https://www.facebook.com/my35sittardgeleen/

My35' Nijmegen

Nassausingel 3
6511 EV Nijmegen ( in Guesthouse Vertoef )

Tel: 088 0042 435
E-mail: nijmegen@my35.nl

https://www.facebook.com/my35nijmegen

 

 

 

My35' Roermond

Kapellerpoort 1
6041 HZ Roermond 

Mob: 06 11 369 370
E-mail: roermond@my35.nl

https://www.facebook.com/My35-Roermond-325576521258458/

My35' Blerick

Van Laerstraat 45
5922 AA Venlo 

Tel: 077-3030458
E-mail: blerick@my35.nl

https://www.facebook.com/my35fitenslank/

https://twitter.com/My35fitenslank

 

 

My35' Reuver

Oude Baan 64A
5953 AS Reuver

Mob: 06 57 956 197
E-mail: reuver@my35.nl

https://www.facebook.com/my35reuver/

 

My35' Helden

Kaupmanshof 16-20
5988 BD Helden

Tel: 077-2057778

E-mail: helden@my35.nl

https://www.facebook.com/my35helden/


Neem contact op met My35'

 


                                                                                                     

Nieuws

  • Snel fit worden?

    My35 is op zoek naar gemotiveerde 50 plussers voor het fitheidsbooster projec...

    Lees meer
  • Goede voornemens? Transformeer jouw leven in 90 dagen!

    My35 is op zoek naar maximaal 35 personen voor hét 90 dagen Transforma...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Tarieven

    Tarieven

    Check nu onze tarieven!

    Lees meer
  • Afvallen

    Afvallen

    Ben jij ook op zoek naar de meest efficiƫnte manier om af te vallen?

    Klik Hier
  • Gratis Proefles

    Gratis Proefsessie

    Maak nu kennis met My35' met de Gratis Proefles

    Lees meer

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.