Locaties My35'
arrow-down

Locaties

Beek

Dr. Beckersstraat 7

6191 DA Beek

06 154 771 78

beek@my35.nl

Meer
Blerick

Kazernestraat 12

5928 NL Venlo

077-303 04 58

blerick@my35.nl

Meer
Elst

Van Oldenbarneveltstraat 2B

6662 AT Elst (Overbetuwe)

088-004 24 25

elst@my35.nl

Meer
Helden

Kaupmanshof 16

5988 BD Helden

077-205 77 78

helden@my35.nl

Meer
Kerkrade

Rolduckerstraat 155

6461 VL Kerkrade

06 214 527 73

kerkrade@my35.nl

Meer
Nijmegen

Nassausingel 3

6511 EV Nijmegen

088-004 24 35

nijmegen@my35.nl

Meer
Nuth

Dorpstraat 79

6361 EK Nuth

06 427 193 33

nuth@my35.nl

Meer
Roermond

Kapellerpoort 1

6041 HZ Roermond

06 113 693 70

roermond@my35.nl

Meer
Reuver

Oude Baan 64A

5953 AS Reuver

06 579 561 97

reuver@my35.nl

Meer
Sittard-Geleen

Parijsboulevard 295

6135 LJ Sittard

06 578 921 92

sittard@my35.nl

Meer
Valkenswaard

Geenhovensedreef 30

5552 BD Valkenswaard

06-463 284 67

info@bijries.nl

Meer
Weert

Wittevrouwenstraat 17

6001 BM Weert

06 285 774 40

weert@my35.nl

Meer

Wat onze leden zeggen

Hans Dings

"Mijn resultaat met Milon: Fitter en 20 kg afgevallen."

Hans Dings

Daisy Horsten

"Ik voel me beter in me vel voel, al heel wat kilo’s kwijt, en mijn gezondheid gaat de goede kant op!"

Daisy Horsten

Nancy Verlinden

"Na de proefles was ik aangenaam verrast, omdat ik nu snel en efficiënt kan sporten wat mij als moeder van 2 kinderen."

Nancy Verlinden

left-arrow
right-arrow
Zet nu de eerste stap naar een fitter en gezonder leven

Zet nu de eerste stap naar een fitter en gezonder leven

Klik op de onderstaande knop en ontvang meer informatie over onze Gratis Proefles!

Meer info?

Heb je een vraag of opmerking? Vul je gegevens in en klik op ‘Verzenden’. We nemen binnen één werkdag persoonlijk contact met je op.